ANA SAYFA
Rıdvan Dilmen'den Aydınlar'a cevap !

RIDVAN DİLMEN'DEN AYDINLAR'A CEVAP !

Rıdvan Dilmen'den F.Bahçe Başkan adayı Aydınlar'ın kendisiyle ilgili sözlerine "tehdit" gibi cevap geldi.

F.Bahçe'de genel kurula sayılı günler kala başkan adaylarından Mehmet Ali Aydınlar'ın Rıdvan Dilmen ile ilgili sözlerine ünlü spor yorumcusundan sert yanıt geldi.

Sporx'in haberine göre; Dilmen, Aydınlar'ın bugün medyada yer alan "O süreçte her taşın altından Rıdvan çıkıyordu. Laf taşıyor,dedikodu yapıyor, insanların hem de söylemediklerini bir yerlere iletiyordu. Herkesi çekiştirdi, birbirine düşürdü. Ben böyle adam görmedim" açıklamalarına adeta "tehdit" gibi yanıt verdi.

Dilmen, Aydınlar'ın bu ve benzeri söylemleri daha önce de tekrarladığına dikkat çekerek "Ben ona rahmetli Mehmet Ali Birand'ın programında da benzer lafları ettikten sonra bir çağrıda bulunmuştum. Ama o çağrıma bir cevap gelmedi. Şimdi aynı çağrıyı yine yapıyorum. Bu işi çözümlemenin kimin doğruyu kimin yalan söylediğini öğrenmenin kolayı var." dedi.

"BENİM İÇİN HİÇ FARKETMEZ"

Ünlü yorumcu; "Benim programa gelsin demiyorum istediği kanalda istediği programa çıkalım benim için hiç farketmez, bu lafları orada benim yüzüme söylesin. Veya olmadı Ataşehir'deki seçim ofisinde o 100-150 kişilik genel kurul üyeleriyle yaptığı o toplantılara çağırsın beni, orada herkesin önündemedyanın da önünde bunları yüzüme söylesin. Benimle ilgili orda söylediklerini bir de benim olduğum bir zamanda yine orda yüzüme söylesin. Bende cevabımı vereyim." açıklaması yaptı.

"BİLİYORUM, ÇIKAMAZ KARŞIMA"

Rıdvan Dilmen; "Şahitleriyle tek tek anlatayım. Bu söylediklerine cevabımı ben onun olmadığı yerde vermem. Ancak onun olduğu yerde veririm. Kendisiyle bugüne kadar birebir görüşmemiz sadece bir kere oldu. Bunun dışındaki görüşmelerde hep birileri vardı. Tekrar söylüyorum o seçimofisindeki kongre üyeleriyle yaptığı toplantıya beni de davet edecek bu söylediklerini yüzüme söyleyecek, televizyonlarda olacak, ben de onasorular sorarak şahitleriyle tek tek cevaplarını vereceğim. Şahitlerim de haybeden adamlar değil ama biliyorum çıkamaz karşıma. Çünkü bu çağrıyı daha önce de yaptım çıkamadı.

Şimdi tekrar yapıyorum. Ben efendiliğimi koruyorum. Hayatımda kongreye gitmedim ama Mehmet Ali Bey istiyorsa kongreye de gelirim. Aziz Bey isterse kongreye gitmem ama Mehmet Ali Bey isterse oraya da gelir, orada da milletin arasında onunla orada yüzleşirim. Cuma günü programımda çıkar bir anos daha yaparım; "Bu söylediklerini gel benim yüzüme anlat" derim olur biter" açıklamasını yaptı.

AYDINLAR'DAN DİLMEN'E JET YANIT!

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Mehmet Ali Aydınlar, spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'in "Çıksın benimle ilgili söylediklerini yüzüme söylesin" çağrısını yanıtsız bırakmadı.

Aydınlar, Rıdvan Dilmen'le ilgili medyada yer alan ifadelerin doğru hatta eksik olduğuna dikkat çekerek, "Evet bunları söyledim. "Bu sürecin üç tane sorumlusu var" dedim. "Bir Aziz Yıldırım iki o dönemki F.Bahçe yönetim kurulu üç de Rıdvan Dilmen'dir" dedim. Rıdvan Dilmen'de o dönem yalan ve iftiralarıyla sürece çok ciddi zarar vermiştir" dedi.

Aydınlar, Dilmen'in "Mehmet Ali Bey beni seçim ofisine çağırsın orada milletin medyanın önünde veya herhangi bir programda yüzüme söylesin" çağrısına ise, "Ben onun adını bile ağzıma almak istemem. O kim ki! O benim muhatabım olacak karşısına çıkayım, gelecek benimle yüzleşecek. Haddini bilsin" cevabını verdi. 

843
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Seneye kaç takımla Şampiyonlar Ligi'ne gideceğiz ?Advocaat sezon sonuna kadar Fenerbahçe'de !Arda Turan'ın efsane ve birlikte oynadığı 11'leri
Galatasaray'da erken seçim iddialarıDrogba: Galatasaray'ı unutumadımFatih Terim'den yabancı kuralı açıklaması
Burak Yılmaz: Türkiye'den teklif aldımEmre Mor için resmi açıklamaFabri ve eşi ölümden dönmüş
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  RSS