ANA SAYFA
Milli Takım primleri FETÖ'ye gitmiş !

MİLLİ TAKIM PRİMLERİ FETÖ'YE GİTMİŞ !

FETÖ'nün eski 'Futbol İmamı' Said Alpsoy, 17 yıl boyunca yer aldığı örgütün spordaki yapılanma biçimini ifşa etmeyi sürdürüyor.

FETÖ'nün eski futbol imamı Said Alpsoy, "Türkiye 2002'de dünya üçüncüsü olunca takıma prim dağıtıldı. Bu parayı Pensilvanya'ya Arif Erdem götürdü. Gülen daha sonra Arif'e methiyeler düzdü" dedi.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün eski futbol imamı olarak bilinen Said Alpsoy, futbol camiasındaki tanıklıklarını ve iddialarını anlatmayı sürdürüyor. FETÖ'nün eski futbol imamı Said Alpsoy, bu kez Fethullah Gülen'e para götüren eski futbolcuyu ve FETÖ'ye katıldığı için Fatih Terim'in uyardığı futbolcuyu açıkladı. Fotomaç gazetesine konuşan Said Alpsoy, "Türkiye 2002'de dünya üçüncüsü olunca takıma prim dağıtıldı. Emre, Okan, Hakan Şükür, Hakan Ünsal ve Arif bu primlerden para topladı. Toplanan para 250 bin veya 500 bin dolardı. Bu parayı Pensilvanya'ya Arif Erdem götürdü. Gülen daha sonra Arif'e methiyeler düzdü" dedi.

FATİH TERİM'DEN UYARI

Ünlü futbolcu Emre Belözoğlu'na da dikkat çeken Said Alpsoy, "O dönemde Fatih Terim, Emre'yi 'Fetullahçılarla ilişkini kes. Bunlar geleceğini karartır. Takımda böyle bir şeye izin vermem' diye uyarmıştı" dedi.

Fethülahçı Terör Örgütü'nün Fenerbahçe'yi de "ele geçirmek" istediğini söyleyen Said Alpsoy, "Gülen, Hacı Kemal Erimez'in F.Bahçe yönetimine girmesini istiyordu. Sonra ne oldu bilmiyorum. Birisini yönetime soktular mı araştırmak lazım" dedi.

3507
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Faruk Süren'den olay sözler !Mangala Galatasaray'a doğruGalatasaray'a 'FETÖSARAY' dediler
Galatasaray olağanüstü toplanıyor !Milliler Eskişehir'de stres attıAhmet Çakar'dan ortalığı karıştıran sözler
Galatasaray'da Erdinç Karakaş ısrarıErsun Yanal'dan Caner Erkin'e sürpriz teklifSneijder neden karar değiştirdi ?
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  RSS