ANA SAYFA
Aziz Yıldırım'a olay sözler: ''Şike yaptın mı, yapmadın mı ?''

AZİZ YILDIRIM'A OLAY SÖZLER: ''ŞİKE YAPTIN MI, YAPMADIN MI ?''

360 TV'de yayınlanan Telegol programında Serhat Ulueren, Aziz Yıldırım hakkında son derece çarpıcı iddialarda bulundu.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Divan Kurulu Toplantıs'ında spor medyası hakkında yaptığı sert açıklamalara Telegol programı sunucusu ve 360 TV Spor Direktörü Serhat Ulueren’den sert cevap geldi.

Fenerbahçe'de Ekim Ayı Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda "Beni ancak kongre yollar. Beni sokaktaki ve medyadaki üç ahlaksız şerefsiz gönderemez" şeklinde ağır sözler söyleyen Aziz Yıldırım'a tepkiler devam ediyor. 

İşte Serhat Ulueren’in açıklamalarının tamamı:

"EVET ÇAYCILIK YAPTIM. HİÇ DE GOCUNMAM:"

"Aziz Yıldırım benim bir röportajımı okumuş herhalde. 80’li yıllarda taksi durağında çaycılık yaptım. Okul tatilde. Ya top oynayacağım, ya da çalışacağım. Orada gelenlere çay dağıttım. Her işi yaptım. Hiç de gocunmam. Çocukluk ve gençlik yıllarımda her yaz dönemi çalışırdım. Veremeyecek hesabım da yok."

"BANA YAPTIĞIN İYİLİKLERİ ASLA UNUTMAM."

Bak Aziz Yıldırım. Vefalı insan birçok zararı görse de bir iyiliğinizi unutmaz ama nankör insan bir tek zararınızı görse, bütün iyiliklerinizi unutur. Ben vefalı insanım. Neden? En azından sana karşı. Sen beni Ramazan’da Faruk Ilgaz Tesisleri’nde iftarımı yaptırdın. Stadını, müzeni gezdirdin. Özel açıklamalarını bana verdin. Bir medya mensubu olarak bana 2006’ya kadar inanılmaz derecede habersel anlamda destek oldun. Tesislerinde ağırladın. Müzeni dolaştırdın. Çocuklarıma imzalı Fenerbahçe forması dağıttın. Ben bu iyilikleri toprağa girene kadar unutmam. Ancak sen nankörsün! Sana göre benim sana zararı dokundum. Çünkü 2006’da Cihan Oskay’ı yayına çıkardım diye bana yapmadığını bırakmadın.

"SENİN KANKAN ERTUĞRUL ÖZKÖK BANA CİHAN OSKAY’I YAYINA ÇIKAR DEDİ."

2006’da Cihan Oskay’ı Star’da yayına çıkardım. Ondan sonra bana düşman oldu. Progrmaa 4 transfer yaptım. 4’ünde de patronlara şikayet ettin. Bizim Fenerbahçe’ye düşmanlık yaptığımız yok. Senin uçağında gezdirdiğin, yanından ayırmadığın kankan Ertuğrul Özkök bana Cihan Oskay’ı çıkar dedi. Bunu aklının bir ucuna sok tamam mı! Senin kankan Ertuğrul Özkök, bana dedi Cihan Oskay’ı 2006’da yayına çıkar diye. O da çıktı ve senin tüm defolarını ortaya çıkardı.

3365
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Vincent Aboubakar'da flaş gelişme !Mario Gomez bedavaya dönüyor !Galatasaray erken seçime mi gidiyor ?
Mourinho, Yusuf Yazıcı'yı takibe aldıCaner'den Asena'ya bir şok daha !Saran'dan 100 bin Türk Bayrağı
Tolgay Arslan 5 milyon euro !Seneye kaç takımla Şampiyonlar Ligi'ne gideceğiz ?Advocaat sezon sonuna kadar Fenerbahçe'de !
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  RSS